Bilgi Talep Formu

Franchise hizmetimiz konusunda sorularınız veya daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

KÖKLÜ GEÇMİŞ VE KURUMSALLIK

1998 yılında kurulan ALTIN EMLAK, Türkiye’nin en köklü altyapısına sahip olup uzmanlığı kamu kurumlarından onaylı en köklü emlak zinciridir.

ALANINDA İLK VE TEK

ALTIN EMLAK, Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kılınmış tek franchise zinciridir. Sadece ALTIN EMLAK’a tanınan bu yetki ile bugün piyasadaki binlerce emlakçı eğitimlerini ALTIN EMLAK’tan tamamlamıştır. Sektörün tek basılı yayını olan, binlerce emlakçının kılavuzu niteliğindeki EMLAKÇININ EL KİTABI ve EMLAKÇILIK TERİMLERİ SÖZLÜĞÜ ALTIN EMLAK’ın yayınlarıdır.

GERÇEK BİR GAYRIMENKUL PROFESYONEL OLMANIZ İÇİN ALTIN EMLAK AİLESİ SİZİ BEKLİYOR!

ALTIN EMLAK Temsilcilikleri, sertifikasyon eğitiminin yanı sıra mesleğin pratik eğitimlerini de uygulamalı olarak almaktadırlar. Böylelikle, tam donanımlı şekilde hizmet veren ve kendi işletmesini açan ALTIN EMLAK Temsilcilikleri, gerçek bir gayrimenkul profesyoneli olarak faaliyet göstermektedirler.

BAĞIMSIZ MALİ YAPI

ALTIN EMLAK franchise’leri mali anlamda bağımsız işletmelerdir ve elde ettikleri karın tamamı kendilerine aittir. Franchise’ler, Genel Müdürlüğe sistemi kullanma bedeli olarak aylık sabit bir ücret öderler.

BİRLİĞİN GÜCÜ: ALTIN EMLAK

ALTIN EMLAK Franchiseleri, pazarlamadaki etkinliklerini artırabilmek amacıyla Genel Müdürlük tarafından periyodik olarak düzenlenen Portföy Pazarlama ve Sektörel Gelişmeler konulu toplantılara katılırlar.

PORTFÖY PAYLAŞIMI

ALTIN EMLAK Temsilciliklerinin portföyleri, bütün ALTIN EMLAK Temsilciliklerinin ortak kullanımına açıktır. ALTIN EMLAK Temsilcilikleri, zaman ve bölge sınırı tanımaksızın her bölgeden gayrimenkulün alım satım ve kiralanmasında aracılık hizmeti verirler.

Diğer Özellikler

PAZARLAMA DESTEĞİ

ALTIN EMLAK, franchise’lerini desteğe ihtiyaç duydukları her an özel pazarlama kadrosuyla destekler. ALTIN EMLAK Franchiseleri, pazarlamadan eğitime, teknolojiden seri ilanlara varıncaya kadar kendi alanında eğitimlerini tamamlamış uzman kadrolar tarafından sürekli desteklenmektedir.

PERSONEL DESTEĞİ

ALTIN EMLAK, anlaşmalı olduğu insan kaynakları firmalarından gelen başvuruları bölge bölge ayırıp, otomatik olarak ofislerine gönderen tek emlak zinciridir.

CRM TEKNOLOJİSİ

ALTIN EMLAK, franchiselerine ofis içindeki tüm faaliyetleri kayıt altında tutarak kontrol sistemini sağlayan, pazarlamadan performans değerlemeye kadar tüm ihtiyaçlara tek tuşla yanıt verebilen gerçek bir CRM sistemi ile faaliyet göstermektedir.

GÖRSEL MATERYAL DESTEĞİ

ALTIN EMLAK, franchise’lerinin matbuatlarından, müşteri sözleşmelerine, kartvizitlerinden tasarımlarına kadar tüm görsel materyalleri başlangıçta ücretsiz olarak temin etmektedir.