Bilgi Talep Formu

Broker Modeli hakkında sorularınız veya daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz

KÖKLÜ GEÇMİŞ VE KURUMSALLIK

1998 yılında kurulan ALTIN EMLAK, Türkiye’nin en köklü altyapısına sahip olup uzmanlığı kamu kurumlarından onaylı en köklü emlak zinciridir.

ALANINDA İLK VE TEK

ALTIN EMLAK, Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kılınmış tek franchise zinciridir. Sadece ALTIN EMLAK’a tanınan bu yetki ile bugün piyasadaki binlerce emlakçı eğitimlerini ALTIN EMLAK’tan tamamlamıştır. Sektörün tek basılı yayını olan, binlerce emlakçının kılavuzu niteliğindeki EMLAKÇININ EL KİTABI ve EMLAKÇILIK TERİMLERİ SÖZLÜĞÜ ALTIN EMLAK’ın yayınlarıdır.

GERÇEK BİR GAYRIMENKUL PROFESYONEL OLMANIZ İÇİN ALTIN EMLAK AİLESİ SİZİ BEKLİYOR!

Altın Emlak Brokerları, sertifikasyon eğitiminin yanı sıra mesleğin pratik eğitimlerini de uygulamalı olarak almaktadırlar. Böylelikle, tam donanımlı şekilde hizmet veren ve kendi işletmesini açan Altın Emlak Brokerları, gerçek bir gayrimenkul profesyoneli olarak faaliyet göstermektedirler.

CİRONUN %85’İ SİZİN

Altın Emlak Broker sisteminde cironuzun %85’i size aittir. Bu oran ile yüksek gelir imkanı sağlayan brokerlar, pazarlama konusunda marka desteği ile çok daha etkili çalışmalar yapabilirler.

BİRLİĞİN GÜCÜ: ALTIN EMLAK

Altın Emlak Brokerları, pazarlamadaki etkinliklerini artırabilmek amacıyla Genel Müdürlük tarafından periyodik olarak düzenlenen Portföy Pazarlama ve Sektörel Gelişmeler konulu toplantılara katılırlar.

PORTFÖY PAYLAŞIMI

ALTIN EMLAK Temsilciliklerinin portföyleri, bütün ALTIN EMLAK Brokerlarının ortak kullanımına açıktır. ALTIN EMLAK Borkerlerı, zaman ve bölge sınırı tanımaksızın her bölgeden gayrimenkulün alım satım ve kiralanmasında aracılık hizmeti verirler.